Mystery
Guest

Wrażenia z pobytu i opinie gości są istotnym czynnikiem wzrostu i sukcesu Państwa firmy, lecz czy naprawdę wiecie Państwo, jakie to są wrażenia? Być może nie aż tak złe, żeby otwarcie narzekać, ale czy tak dobre, jak być powinny?

Skutecznym sposobem identyfikowania słabych punktów w hotelu jest audyt ekspercki Mystery Guest. Prawdziwy obraz i doświadczenia gościa można poznać tylko wtedy, gdy personel nie wie, że jest oceniany. Na jaw wychodzą wtedy luki i mankamenty w codziennej obsłudze i funkcjonowaniu hotelu, a ich usunięcie pozwala doprowadzić poziom usług do perfekcji.

Audyt może być przeprowadzony w języku polskim, angielskim i niemieckim, a rezerwacje telefoniczne i zapytania e-mailowe moga pochodzić z różnych krajów, zarówno z perspektywy klienta indywidualnego, jak i korporacyjnego. Pozwoli to wykryć niedostatki językowe i braki w kulturze obsługi, które mogą mieć niekorzystny wpływ na wizerunek hotelu.

Regularne przeprowadzanie takiego audytu jest najskuteczniejszą metodą monitorowania jakości obsługi oraz standardów czystości i higieny.

Nie ulega wątpliwości, że pracownicy, którzy wiedzą, że każdy gość w dowolnym czasie może być Tajemniczym Gościem, są zmotywowani do zapewnienia wysokiej jakości obsługi zawsze i każdemu. Wkrótce ta praktyka stanie się nawykiem i standardową procedurą w Państwa hotelu.

Uczyń doskonałość swoją marką!

Masz pytania?

Umówmy się na rozmowę telefoniczną, chętnie na nie odpowiem.

Copyright © 2019 Hotelexpert24 | All rights reserved | Privacy Policy