Standardy
Obsługi

Opracowanie i wdrożenie dobrych praktyk w hotelu poprzez audyt i doradztwo to opłacalna inwestycja, która będzie długo działać na Państwa korzyść poprzez niezmiennie doskonałą jakość świadczonych usług, a dzięki temu coraz lepszą opinię i wyniki finansowe hotelu.

Nie można zarządzać tym, czego się nie mierzy. Jeśli nie można czegos zmierzyć, nie można tego poprawić. Oceniając standardy, jesteśmy w stanie zobaczyć, gdzie, jeśli w ogóle, istnieją luki w świadczeniu usług. Dla hotelu jest to wielka pomoc w ustaleniu obszarów, gdzie zmiany są wymagane.

Pomogę Panstwu opracować, a następnie wdrożyć standardy obsługi gości. Przeprowadzę wstępną analizę, a wkrótce potem dogłębną ocenę Państwa działań operacyjnych z perspektywy gościa. Gdy będę u Panstwa w obiekcie będę osobiście pracować razem z zespołem, oceniając jego umiejętności i możliwości oraz doskonaląc kwalifikacje pracowników poprzez szkolenie i trening. Uświadomienie pracownikom roli, jaką odgrywają w sprawnym funkcjonowaniu hotelu jest najwazniejszą rzeczą, jeśli chce się odnieść sukces na rynku hotelarskim.

Jasno opisane reguly pomagają robić zwykle rzeczy nadzwyczaj dobrze, zapewniając tym samym wydajniejsze systemy pracy, sprawniejszą obsługę gości, a jednocześnie ugruntowują tożsamość firmy i zwiększają lojalność pracowników.

Standardy obsługi zapewniają gościom komfort i zadowolenie z pobytu, a zadowoleni goście będą Państwa najlepszym narzędziem marketingowym.

Jakość nie kosztuje, brak
jakości tak!

Masz pytania?

Umówmy się na rozmowę telefoniczną, chętnie na nie odpowiem.

Copyright © 2019 Hotelexpert24 | All rights reserved | Privacy Policy